↑ Наверх

Новости

20.12.2017

Відкритий випуск курсу «Графічний дизайн: Pro»

Видатні студенти — наша гордість, і на цей раз ми зібрали унікальну групу різних, але однаково талановитих студентів-дизайнерів. Протягом двох місяців навчання на одному з найскладніших курсів Школи «Графічний дизайн: Pro» вони пройшли цікавий шлях створення фірмового стилю. Від вивчення креативних методик і основ брендингу до проектування логотипу, роботи над постером і афішею, типографіки та дизайн-менеджменту.

Ми пишаємося тим, що цього разу до нас завітали надзвичайно активні, зібрані та цілеспрямовані студенти, орієнтовані на результат. Водночас викладачі Школи, практики дизайну та професіонали дизайн-індустрії, зазначили, що з групою хотілося працювати більше і більше, не обмежуватися на двох місяцях у SVC.

Серед амбітних завдань курсу була розробка логотипу та фірмового стилю для бренду дерев’яних дитячих меблів та іграшок. Що з цього вийшло? Про все дізнаєтеся на відкритому випуску «Графічний дизайн: Pro».

Очікуємо на вас 25 грудня о 19:00 у Школі візуальних комунікацій за адресою: вул. Златоустівська, 34. 4 поверх, 286 офіс (підйом тільки ліфтом)!

Більше деталей тут