↑ Наверх

Наталія Синєпупова «Експериментальна композиція»

Композиція — основний робочий інструмент дизайнера, незалежно від спеціалізації. Вона однакова важлива і для графіка-дизайнера, і для веб-дизайнера, ілюстратора, або моушн-дизайнера.

Порядок чи хаос? Усвідомлена робота з різними композиційними моделями і вміння застосування їх в кожному конкретному випадку дозволяє швидко досягти необхідного результату і приносить задоволення від процесу. У яких випадках краще вибирати вільне компонування, а не працювати за правилами? Чому деякі види компонування в певних випадках неефективні? Як навчитися досягати WOW-ефекту? З цими питаннями можна розібратися в ході дводенного практичного воркшопу.

Мета воркшопу:

Дізнатися та освоїти нові робочі прийоми й інструменти для роботи з композицією. Не боятися «порушувати правила» і робити це усвідомлено, під певні дизайнерські завдання. Навчитися створювати цікаві композиції, які будуть мати яскравий експериментальний характер.

Програма:

Перший день буде присвячений розбору основних композиційних моделей: яка з них більше підходить під який вид завдання? Ми будемо вчитися новим методам роботи з композицією, багато-багато-багато дивитися хороших прикладів і багато-багато-багато говорити.

Другий день буде присвячений виключно практиці: формальним і емоційним парадоксам, роботі з різними видами компонування, управління тональністю візуального повідомлення за рахунок масштабу, ритму, кольору, форми, контрформи і багато чого іншого. Фінальна робота — творчий зін (багатосторінкове видання), серія плакатів або колажів — буде визначена групою учасників у форматі голосування.

В результаті воркшопу учасники будуть вміти:

працювати з прийомами і засобами вільної композиції;
створювати емоційні і виразні візуальні образи.
розбиратися, в яких випадках краще вибирати вільну компоновку, а не працювати «за правилами»
бачити можливості вільної композиції в комерційному, концептуальному, авторському дизайні, а також при подачі робіт на професійні конкурси та фестивалі.

Викладач:
Наталія Синєпупова — графік-дизайнер; засновник, керівник і викладач School of visual communication. Арт-директор SEEE та безлічі інших проектів.

Дата старта:

26 січня

Длительность обучения:

2 заняття

Расписание занятий:

26.01 — 19:00-21:00
28.01 — 10:00-14:00

Стоимость:

весь воркшоп: 1200 грн

тільки перший день: 400 грн
тільки другий день: 800 грн

* Для студентів інших курсів SVC і випускників діють знижки — уточнюйте в адміністратора

Условия поступления:

Наявність ноутбука зі встановленою програмою Adobe Illustrator та/або Adobe Photoshop, вміння працювати в одній/двох програмах на базовому рівні.

  • Регистрация

  • Все курсы
  • Подписаться на новости