Партнерство з Depositphotos
Ми поважаємо право інтелектуальної власності і привчаємо до цього студентів. Саме тому — зав'язали партнерство з фотобанком Depositphotos.
Що таке фотобанк?
Це мільйони фотографій, колажів та векторів від професійних фотографів та дизайнерів.
Навіщо користуватись фотобанком?
Будь-який візуальний контент, взятий з Google, комусь належить. У фотобанку ви можете бути впевненими, що автор зображення дав згоду на його завантаження та використання, отримає за свою роботу кошти, а також — не матиме до вас претензій за умови дотримання правил ліцензійного використання файлів. Для цього необхідно уважно читати коментарі, які зазначають, для чого саме можна використовувати той чи інший візуальний контент.
Як саме студенти SVC можуть користуватись Depositphotos?
Усі учасники довгострокових курсів (від 1-го місяця) отримують спеціальні промокоди, які дають право на завантаження та використання контенту для навчальних або професійних цілей.
Привчаймося до екологічних професійних відносин та поважаймо право інтелектуальної власності. Одного дня і ви захочете розмістити власну роботу на просторах Інтернету.
Поважаймо авторські права
SVC – перша професійна школа графічного дизайну та нових медіа в Україні з власною методологією та 14-річним досвідом викладання
Copyright © SVC 2020.
Усі права захищені