Про онлайн-курс Fundamentals of Composition від автора:


Українським фахівцям необхідно швидко скорочувати дистанцію між локальним контекстом і глобальним світом: зберігаючи свою ідентичність — бути здатними до діалогу з ключовими операторами бізнесу, освіти і культури.
Для того, щоб наш український креативний фахівець, ставав конкурентоспроможним як на внутрішньому професійному ринку, так і за межами України, необхідно швидко і якісно навчити його:

а) базових знань візуальної комунікації та зокрема, графічному дизайну, як ефективному інструменту у вирішенні широкого кола власних робочих задач;
б) сформувати структуру нових, передових знань: як створювати ефективну візуальну комунікацію у цифровому світі.

Метою курсу є формування поняття, що дизайн не є декоративним оформленням і додатком до товару (послуги), а потужний засіб комунікації, який створює та доносить потрібну інформацію і цінності проєктів до їх аудиторій. Композиція, як робочий інструмент візуальної комунікації, забезпечує точність візуального повідомлення, з її допомогою, можна швидко та правильно здійснювати композиційні рішення будь-якого завдання та рівня складності.

Для кого онлайн-курс?

1
Дизайнерів-початківців, що бажають отримати системні знання з композиції та які тільки готуються навчатися у SVС на офф-лайн-формати.
2
Широкого кола креативних спеціалістів, не дизайнерів, яким доводиться самим робити презентації, постери, інфографіку, різні графіки й інші види дизайну.
3
Тих, хто любить навчатися самостійно та надає перевагу онлайн-форматам.
Отримання базових знань з візуальної комунікації, основам графічного дизайну, композиції. Підвищення якості роботи з візуальною комунікацією засобами дизайну. Поліпшення якості інформаційного контенту, швидкості його зчитування, наочності, впорядкованості...

Поліпшення в учасників курсу візуальної комунікації за рахунок використання основних інструментів дизайну та візуальної комунікації;

Покращити в учасників курсу навички створення ефективної інформаційної продукції за рахунок розуміння основних принципів інфодізайна, способів зменшення складності візуалізації.

ЦІлі онлайн-курсу:

Результати онлайн-курсу:

Розуміння фундаментальних основ однієї з основних і складніших дизайн-дисциплін — композиції;

Напрацювання власних прийомів і методів роботи з композицією, графічним дизайном, візуальними комунікаціями в цілому;

Розуміння, що весь сьогоднішній цифровий світ навколо нас вже є дизайном і візуальною комунікацією, а всі люди в ньому — комунікатори, які зацікавлені в точному донесенні інформації до інших;

Сертификат за умови відповіді на контрольні запитання.

9 відео-занять, кожне по 5 хвилин.

Склад навчальної програми:

У якості бонуса за вашу лояльність до SVC – він безкоштовний, але доступний лише за умови реєстрації на сайті.

Реєструйтесь у персональному кабінеті та почніть прокачувати ваші компетенції вже зараз.

Цей курс – можливість опанувати навички з основної дисципліни у візуальних комунікаціях та познайомитися з SVC.


?
Close
Маєте питання? Напишіть, щоб отримати персональну консультацію
Дізнавайтесь новини SVC першими