School of Visual Communication – професійна школа графічного дизайну і візуальних комунікацій.Створена у 2006 році, Школа пропонує системне навчання за 3-ма векторами: графічний дизайн, мистецтво та нові медіа.
25 лютого о 19:00 у SVC відбудеться День відкритих дверей для всіх, хто цікавиться дизайном та хоче йому навчатися.

Вхід безкоштовний, за обов'язковою реєстрацією.
Цілі SVC:
▪ Вчити дизайнерів думати та працювати усвідомлено;
▪ Формувати фахівців, компетентних на українському та закордонному ринках;
▪ Виховувати спеціалістів, що формують галузь.
Навчальні програми
SVC – мають 4 взаємопов'язані рівні, що дозволяють почати навчання з нульовим рівнем підготовки та досягнути рівня Senior.▪ Intern;
▪ Junior;
▪ Middle;
▪ Senior.
▪ Графічний дизайн: комплексні курси, інтенсиви Adobe;
▪ Шрифт;
▪ Моушн-дизайн: комплексні курси, інтенсиви AE, Cinema 4D, Blender 2.8;
▪ Арт-дирекшн;
▪ Нові медіа.
Основні напрямки навчання:

Ідеологія SVC:
▪ Діяльність SVC не обмежуються навчальною, а спрямована на дослідження та колаборації і спирається на міжнародний дизайн-контекст.

Школа є членом британської професійної спілки British Design&Art Direction (D&AD) та постійно адаптує навчальні програми згідно з діяльністю Міжнародної ради асоціацій з графічного дизайну ICOGRADA.

▪ З січня 2014 року SVC є офіційним партнером London Education Centre, компанії, яка виступає комунікатором між іноземними студентами і ключовими європейськими школами.

▪ SVC проводить міжнародні навчальні обміни з французькою вищою школою мистецтв EESAAB (Rennes), щороку їздить до Лондона на фестиваль дизайну та проводить відкриті звіти, щоб українські дизайнери були в курсі міжнародних дизайн-новин.

▪ Викладачі Школи – виключно практикуючі спеціалісти сфери візуальних комунікацій, арт-директори та дизайнери провідних українських агентств та студій.

▪ Особлива гордість Школи – спеціалізована бібліотека із книжками з дизайну, мистецтв, арт-менеджменту..., яку ми збираємо разом з викладачами та випускниками, подорожуючи світом.

▪ Навчання у Школі спирається на практичні завдання та крафтову роботу. Кожен студент може поділитися напрацюваннями, вивісивши роботи в арт-просторі SVC.

▪ Найкращі студенти рекомендуються партнерам SVC та можуть потрапити до дизайн-студії Школи Meta2 для реалізації комерційних замовлень від команди SVC.
Що роблять студенти?
Предмет:
Adobe Indesign, прототипування, додрукарська підготовка.

Студентка:
Юлія Яновська.
День відкритих дверей – це
можливість познайомитися зі Школою, її форматами, запитати у викладачів та випускників все, що вас цікавить стосовно навчального процесу та зрозуміти, чи підходить, чи підходить вам атмосфера та концепція навчання.


Контакти
Пишіть: info@svc.com.ua
Телефонуйте +380 (63) 743 08 47
Приходьте:
Київ, вул. Златоустівська, 34,
4 поверх, офіс №286 (ліфт)

На головну