маніфест SVC

МИ КИДАЄМО ВИКЛИК СЬОГОДНІШНЬОМУ ДНЮ І НАМІРЕНІ СВОЇМ ПРИКЛАДОМ ВИПЕРЕДЖАТИ МАЙБУТНЄ!

School of Visual Communication — ланка в ланцюзі, який почали легендарні світові школи дизайну. Наша мета — вибудувати нову актуальну школу українського дизайну, яка продовжиться новими ланками — молодими дизайнерами та художниками. Наше завдання — об’єднати однодумців і дати їм можливість реалізувати таланти: ідеї, мрії, практичний досвід і знання. Ми досліджуємо новий код візуальної мови, що живиться цифровою їжею, його раціональними та ірраціональними складовими. Візуальна мова комунікацій у дизайні, сучасному мистецтві та нових медіа — це скелет, який обростає м’ясом форми та змісту. Цифрове середовище породжує свою цифрову комунікацію.
ДИЗАЙН І МИСТЕЦТВО — ПОТУЖНИЙ ЗАСІБ ЗМІНИ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ! ДИЗАЙН І МИСТЕЦТВО — ПОТУЖНИЙ ЗАСІБ ВІЗУАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ! ДИЗАЙН І МИСТЕЦТВО — ЦЕ ОБЛИЧЧЯ НАС САМИХ!
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ — ЦЕ ПЕРЕМОЖНА ДІАГОНАЛЬ: РУХ ЗЛІВА — НАПРАВО, ВГОРУ — І ТІЛЬКИ ВГОРУ!
МИ ВІРИМО В СИЛУ ХОРОШИХ ІДЕЙ! ДЛЯ СПРАВЖНЬОЇ ІДЕЇ — УВЕСЬ ВСЕСВІТ В ДОПОМОГУ! ПРИЙШОВ ЧАС НОВОЇ ФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВІ ХУДОЖНИКІВ!
Час диктує свої умови — сьогодні вчитися потрібно швидко, вчитися потрібно у практиків, вчитися потрібно на реальних завданнях. Процес навчання нескінченний... Хто не помиляється, той не створює нічого нового: експеримент — завжди початок чогось більшого. Ми не боїмося помилок, вони загартовують наш дух на шляху до мети!
Ми — дослідники, експериментатори та практики. Ми формуємо сьогоднішнє візуальне середовище та впливаємо на візуальну культуру МАЙБУТНЬОГО.
Ми живемо великою Ідеєю і наша Ідея — використовувати всю силу дизайну та мистецтва і за допомогою них робити світ кращим, красивішим та зручнішим!