Портфоліо рев'ю: дизайнери та копірайтери

Портфоліо — мастхев для креативних спеціалістів. Воно за кілька секунд відповідає на питання «Чи варто з вами працювати?» і «Скільки коштує ваша робота?». І хоч на словах усе зрозуміло, більшість фахівців не мають гарного портфоліо.

Долучайтесь до рев'ю з провідними міжнародними спікерами та зробіть із портфоліо дієвий інструмент персонального бренду.

ДАТА

карта компетенцій
RU
25 листопада 2021

ТРИВАЛІСТЬ

1 день

РОЗКЛАД

19:00-22:00

ВАРТІСТЬ

Безкоштовно

про рев'ю

це можливість вийти на новий рівень та шанс потрапити на стажування до School of visual communication або Growth Shop

Вже втретє ми проведемо традиційне рев'ю з нашими партнерами – британською маркетинговою агенцією Growth Shop. Цього разу івент розрахований на дизайнерів та копірайтерів.
Перша половина заходу – це максимальна концентрація корисної інформації від спікерів: лайфхаки з особистого промо, пошуку роботи та взаємодії з клієнтом. Друга частина – персональні фідбеки на ваші роботи.

Якщо спікерам сподобається ваша кандидатура, вони можуть запросити вас на стажування до своєї компанії. Копірайтера до SVC, дизайнера – до Growth Shop.

для кого?

1.
2.

Дизайнерів різних напрямів

комунікаторів

Графічних, веб та моушн дизайнерів, які хочуть перейняти професійний досвід та отримати професійний фідбек щодо своїх робіт
Копірайтерів, SMM, маркетологів, які також бажають отримати фідбек та лайфхаки з роботи професійної пари дизайнер-копірайтер
забронювати місце
ХОЧУ БУТИ ГЛЯДАЧЕМ (ЗАПОВНЕНО)
івент проводиться офлайн у School of Visual Communication в центрі києва

учасників

глядачів

Мова івенту

знадобиться

14 осіб максимум
30 осіб максимум
Українська, російська, англійська
портфоліо
(для учасників)