тренди дизайн-освіти: міжнародна конференція ONLINE

Останні 2 роки внесли багато змін у практику приватних освітніх інституцій креативної сфери. А також – змусили задуматися над перебудовою системи освіти по всьому світу.

Що нового та якою буде дизайн-освіта у найближчому майбутньому?

Дізнайтесь на міжнародній конференції SVC та Школи менторів.

ДАТА

РОЗКЛАД

МОВИ

ВАРТІСТЬ

16 грудня 2021
12:00-17:15
Англійська, українська, російська
Безкоштовно

про що поговоримо?

→ Як змінилася онлайн та офлайн освіта за останні 2 роки?
→ Якою має бути актуальна дизайн-освіта?
→ Як і чому навчати дизайнерів за умов поширення штучного інтелекту?
→ Залучення практиків до викладання та менторства.
→ Студентські обміни, дослідницькі та експериментальні проєкти, міжсекторні колаборації за умов пандемії.
→ Навчання без кордонів: де можна здобути актуальну дизайн-освіту? Особливості закордонних інституцій формальної та неформальної освіти.

для кого?

1.
2.
3.

менторів, освітніх діячів

креативних практиків

дизайнерів

Які хочуть бути в курсі нових тенденцій дизайн-освіти та надавати прогресивні знання своїм аудиторіям
Які бажають стати менторами, почати передавати власні знання та досвід або цікавляться темою менторства
Різних спеціалізацій, які хочуть дізнатися про закордонні дизайн-інституції, їх тренди та міжнародні обміни

Gonzalo Raineri

Дизайнер, архітектор. Магістр екологічних досліджень та біокліматичний архітектор. Кандидат філософських наук. Понад 20 років є професором університету. Координатор студій дизайну інтер’єру. Працює над автопоетичним підходом до дизайну, щоб розробити комплексний та стійкий метод дизайн-проєктування.

СПІКЕРИ

ми — дослідники, Експериментатори і практики.
ми формуємо сьогоднішнє візуальне середовище та впливаємо на візуальну культуру завтрашню!

Tommaso Maggio

Художник, дизайнер, кандидат наук з дизайн-педагогіки та експериментального мистецтва. Має 20 років досвіду в управлінні та реалізації дослідницьких проєктів. Керівник і викладач модуля з візуальної комунікації в інституті моди та креативного мистецтва у Бірмінгемі; факультету мистецтв, дизайну та медіа в університеті текстилю в Ухані.

Lefteris Heretakis

Ведучий і продюсер подкасту «Designer Talks» від «Chartered Society of Designers», та «Design Education Talks» від «New Art School». Творець і продюсер «Design Education Forum» від «New Art School». Викладач дизайну Мадридського IE University. Магістр візуальних комунікацій Королівського коледжу мистецтв у Лондоні.

Jan Eckert

Науковий співробітник, викладач, керівник дизайн-відділу, факультету образотворчого мистецтва Гетеборзького університету. Має докторський ступінь з дизайну Венеціанського університету IUAV. Магістр дизайну інтер'єру університету прикладних наук у Штутгарті. Екс-керівник магістерських програм з дизайну, дизайну послуг університету Люцерна.

Діма Бєлопольський

Графічний дизайнер, арт-директор та співзасновник креативного агентства «Nos». У дизайні понад 15 років. Сертифікований ментор (Школа менторів). Викладає дизайн-мислення у School of Visual Communications. Екс-арт-директор та Head of Design у «Concept Glass». Раніше — старший дизайнер «Carte Blanche».

Laze Tripkov

Директор «China Europe International Design Culture Association». Доцент факультету мистецтва та дизайну Міжнародного Балканського університету. Магістр з дизайну Академії мистецтв у Варшаві. Ініціатор досліджень з ролі символів та іконографії Балканського регіону. Член ICO-D та програмного комітету Варшавської бієнале плакату.

Sudebi Thakurata

Дизайнерка, педагог, письменниця, дослідниця, співачка. Співзасновниця міждисциплінарного дизайн-колективу «D.epicentre». Викладачка Інституту мистецтва, дизайну та технологій «Srishti Manipal». Започаткувала унікальну транслокальну ініціативу з педагогіки, мистецтва та дизайну «The Archival City – a Site of Learning».

Probal Banerjee

Співзасновник міждисциплінарного дизайн-колективу «D.epicentre». Створює інтерфейси для бізнесу, навчання, дизайну та інновацій. Просуває організації, орієнтовані на культуру, за межі корпоративних установок. Курує міжфункціональні команди у складних матричних організаціях. Серед клієнтів: «Amazon» та «Lloyds Banking Group».

Nick MacKay

Креативний директор британської маркетингової агенції «Growth Shop». Має 13-річний досвід роботи в агенціях. Серед клієнтів: «Starbucks», «KPMG», Лондонський міський аеропорт, Глобальне радіо і Національний центр кібербезпеки.

Frank Peters

3D-дизайнер. Директор «Chartered Society of Designers». Керівник премії «Prince Philip Designers Prize». Розробив дизайн послуг та користувацький досвід для Реєстру дипломованих дизайнерів з королівським схваленням. Створив фреймворк дизайн-практики «CPSK™». Працював над програмою освітньої акредитації у 16 закладах 8 країн світу.

Rene Wawrzkiewicz

Співзасновник дизайн-студії «Mamastudio»,«Асоціації творців прикладної графіки». Засновник, організатор: «Warszawskie Kroje», виставки «TypoPolo», другої польської виставки графічних символів, проєкту з просування польських дизайнерів за кордоном «Polish Graphic Design Week», конкурсу польської прикладної графіки «Polish Graphic Design Awards».
Партнери події
Дизайн–студія при SVC
Рекрутинг–сервіс при SVC
Програма з навчання менторству і розробки освітніх продуктів
Незалежний бізнес-портал
Програма з розвитку культурних і креативних індустрій у Європі
Орган влади державної політики у сфері цифровізації
Національна онлайн-платформа з розвитку цифрової грамотності
Онлайн-видання про студентство
Міжнародна маркетингова агенція
Платформа професійного розвитку та кар'єрний портал
Центр сучасного мистецтва у Києві
забронювати місце
івент проводиться онлайн у Google hangoutS в режимі реального часу

ДАТА

Розклад

Мова івенту

ВАРТІСТЬ

16 грудня 2021
12:00-17:15
Англійська, українська, російська
Безкоштовно